2019. szeptember 16, hétfő                                         Siklós Város független hírportálja

A mai hazai győzelem kevés a dobogóhoz

Sport - 2019. április 7.
szerző: SH

foci-halo

Szentlőrincet fogadta otthonában a Thermal Spa Siklós FC vasárnap délután. A találkozó félidejét 1:0 állásnál fújták le, majd a mérkőzés a házigazda 2:1 arányú győzelmével zárult.

A hazai gólokat Schmidt Gergely (40′) és Sztojka Alex (51′) szerezte. Szederkény tegnapi, PVSK-val szemben begyűjtött három pontja után a mai, középmezőnyben szereplő csapat felett aratott 2:1 arányú hazai győzelem is kevésnek bizonyult a dobogójára való fellépéshez.

A csapat 33 ponttal jelenleg a tabella negyedik helyét foglalja el, a 29 pontos PVSK és a 36 pontos Szederkény között. A következő fordulóra Mohácson kerül sor szombaton.