Az ellenfélnek hozott három pontot az elhalasztott mérkőzés

Régió - 2018. március 28.
szerző: SH

fpcisikm182

A korábbra kitűzött, ám elhalasztott Szászvár elleni mérkőzését pótolta szerda délután a hazai gyepre lépő Thermal Spa Siklós FC. A 18. forduló mérkőzése a vendég számára hozott három pontot.

Már az első félidőt is 0:1 állásnál fújták le, de Pásztor Donát egyenlítését követően mérkőzés Szászvár újabb gólt rúgott a 76. percben, az 1:2-es előnyét pedig tartotta is a siklósiak kihagyott helyzetei és két kapufája mellett.

A győzelemmel 29 pontot jegyző Szászvár fellépett a dobogóra, de a 32 pontos Siklós alatti hely nem biztos, hogy sokáig megmarad: a letaszított Mohács (28 pont) eddig egy játszott mérkőzéssel hátrébb van.

A focisták legközelebb vasárnap lépnek pályára Boda vendégeként, a bajnokság 21. körében. Az idegenben vívott mérkőzés nem kecsegtet sok izgalommal, Boda győztes meccs nélkül menetel a megyei tabella legvégén egyetlen, döntetlenből szerzett ponttal és a legkevesebb lőtt, de a legtöbb kapott góllal.