2019. szeptember 16, hétfő                                         Siklós Város független hírportálja

Esélyt sem hagyott Siklós a házigazdának

Sport - 2019. május 19.
szerző: SH

foci-halo

Lovászhetény otthonába látogatott a Thermal Spa Siklós FC vasárnap, ahol hozta az elvárt három pontot: a tabella vége felé szereplő csapatot 0:3 arányban győzte le. A siklósi gólokat Bodonyi Bálint (24′), Sztojka Norbert (39′) és Schmidt Péter (74′) szerezte.

A csapat a megye első osztályában játszott bajnokság vége előtt két fordulóval egy győzelemnyi távolságra került attól, hogy felléphessen a dobogóra, igaz, míg ő a leggyengébbek közt szereplő Bóly mellett olyan kemény csapattal is szembe kerül mint a listavezető Pécsvárad, addig a mostani dobogósok is erősíthetik helyeiket könnyebb mérkőzésekkel.

A tabella jelenlegi állása szerint Siklós a negyedik helyen áll 46 ponttal, míg Szederkény 48-al a harmadik, őket a PEAC (51) és Pécsvárad (60) követi. Siklós legközelebb vasárnap játszik, amikor Pécsváradot fogadja otthonában.