Ezüstérmes Siklós csapata a megye első osztályában

Régió - 2018. június 2.
szerző: SH

focicsel

Hazai pályán győzte le a Thermal Spa Siklós FC Komló labdarúgócsapatát szombat délután. A mérkőzés a Gienger megyei bajnokság első osztályának dobogós, második helyéért zajlott. A sorozat harmincadik etapja végül a negyedik helyre taszította Komlót.

A mérkőzést a félidőben is jegyzett 2:1 állásnál fújták le. A siklósi gólokat Pásztor Donát (28′; 42′) szerezte.

A bajnokságot Pécsvárad csapata nyerte, aki 74 pontot tudhat magáénak  24 győzelem, 2 vereség és 2 döntetlen meccs mellett az ősz óta zajló mérkőzéssorozatban.

Az 58 ponttal második helyen álló siklósi csapat mérlege 18 győzelem, 6 vereség és 4 döntetlen.

A dobogó legalsó fokára lépő Mohács 54 pontot írt fel, 16 győzelemmel, 6 vereséggel és ugyanennyi döntetlennel.