Hat gólt rúgott a PEAC, mégis héttel győzött

Sport - 2019. október 19.
szerző: BSz

focilabda

Két gólt rúgott a Thermal Spa Siklós FC, igaz, az egyiket a saját kapujába. Ennek azonban már a szombat délelőtt idegenben játszott mérkőzésen nem volt semmi jelentősége, a találkozót 3:1-es félidő után 7:1 állásnál fújtak le.

A mérkőzésen szinte tízpercenként kellett frissíteni az eredménytáblát. Az egyetlen ellenfél kapujába lőtt siklósi gólt a 37. percben Schmidt Gergely jegyzi, míg a saját kapuba vitt találatot a találkozó 56. percében Csernyánszky Olivér mutatta be.

A megyei első osztály bajnokságának rangsorában a kilencedik forduló első napján Siklós a 12. helyre került, míg a PEAC a dobogó második fokára léphetett fel. A következő mérkőzést a Thermal Spa csapata hazai pályán játssza, melyre október 27-én 14 órától kerül sor Mohács ellen.