2018. október 22, hétfő                                         Siklós Város független hírportálja

Kétgólos győzelem a PVSK ellen

2018. április 14.
szerző: SH

thermalspasiklosfc-foci

A második félidő 46. és 52. percében Schmidt Péter által lőtt két góllal nyert a Thermal Spa Siklós FC a PVSK labdarúgó csapata ellen idegenben, a megye első osztályának 23. fordulójában.

A siklósi együttes a 0:2 eredmény után a megyei tabella második helyén szerepel 39 ponttal, kettővel a harmadik helyezett Mohács előtt és 4 ponttal lemaradva a listavezető Pécsvárad után.

A focistáink legközelebb szerdán lépnek pályára, amikor Bodára látogatnak a 21. forduló elhalasztott mérkőzését pótolni. A mérkőzés nem ígérkezik túl izgalmasnak: az ellenfél a mezőny legsikertelenebb csapata, még nem könyvelhet el győzelmet. Egyetlen pontját egy döntetlenből szerezte.