9164. május 21, csütörtök                                         Siklós Város független hírportálja

Könnyű győzelemmel tért haza Siklós csapata

Sport - 2019. március 3.
szerző: SH

sikhark1903

Legyőzték harkányi házigazdájukat a siklósi focisták. A megyei első osztály 17., könnyűnek ígérkező mérkőzését 0:3 gólarányban zárta a Thermal Spa Siklós FC.

A vezetést öt perc alatt megszerezte a csapat, amikor Sztojka Alex bevitte első találatát. Varga Ákos a 46., majd a korábban épp az ellenfelet erősítő, a pályán pedig Schmidt Pétert váltó Kolompár Kálmán a 80. percben szerzett gólja már csak hab volt a tortán. A csapat jelenleg a megyei tabella dobogójának alsó fokán áll, holtversenyben 26 pontot jegyezve Villány negyedik helyezett együttesével.

Siklós legközelebb vasárnap 14:30-tól játszik, amikor Komlót fogadja otthonában.