2018. szeptember 25, kedd                                         Siklós Város független hírportálja

Még az ellenfélnek is szerzett egy gólt Siklós

2018. szeptember 9.
szerző: SH

fotó: Kacsúr Tamás, SH

Szederkény focicsapata látogatott vasárnap Siklósra, hogy a megyei bajnokság első osztályában a város csapatával vívja meg a negyedik forduló mérkőzését. A találkozó a Thermal Spa Siklós FC harmadik vereségével zárult.

A találkozónak a vendég 1:4 arányú győzelmével lett vége, ám két siklósi gólt jegyeztek. Az ellenfél hálójába Bognár Sándor rúgott egyet a mérkőzés 17. percében, míg a sajátjába Szabó Barnabásról, a hazaiak kapusáról is került a labda. Az idei bajnokságban csupán egy győzelmet könyvelő Siklós a tabella 11. helyére zuhant, az ellenfél pedig a dobogóra lépett fel.

Az eddig könnyűnek hihető meccseket maga mögött tudó Thermal Spa Siklós FC csapata legközelebb jövő hét vasárnapján játszik Bodán, ahol 16 órától lép pályára. A tavalyi legsikertelenebb csapattal talán elbír, addig is utánajárunk, mi a pillanatnyi lejtmenet oka – talán épp a méregdrága sportkomplexum.