Nem bírt Siklós a középmezőny együttesével

Régió - 2018. május 21.
szerző: SH

elrugas-foci

Házigazdaként kapott ki Siklós a középmezőnyben szereplő PEAC együttesétől a megyei bajnokság 28. fordulójában. A vasárnap délutáni mérkőzésen Pásztor Donát 31. és 53. percben szerzett két gólja kevés volt a győzelemhez.

A pécsiek végül 2:3 arányban tudhatták magukénak a mérkőzést, mely végén a Thermal Spa Siklós FC 55 ponttal továbbra is a dobogó második helyén szerepel az első osztály listáján. A bajnokságot Pécsvárad vezeti az immáron behozhatatlan 70 ponttal, a harmadik helyen pedig Komló áll 53-mal.

Jövő hét szombatján Pécsváradra látogatnak a siklósi focisták, míg Komló Mohács együttesével méri össze tudását, így szoros versengés alakulhat ki a második helyért. Elmaradt a dobogót 50 ponttal negyedik helyről ostromló Mohács-Boda összecsapás, így a hátralevő két meccs sok izgalmat tartogathat a győzteseknek járó legalsó lépcsőfokért is.