2019. szeptember 16, hétfő                                         Siklós Város független hírportálja

Siklós rendezte a nemzetközi versenyt

Régió - 2018. augusztus 28.
szerző: SH

judosiklosse

Augusztus utolsó hétvégéjén rendezte szokásos éves versenyét a Siklós SE Judo Szakosztálya. A XVII. Tenkes Kupa nemzetközi cselgáncsversenyen – melynek a Táncsics Mihály Gimnázium sportcsarnoka adott otthont – a környező országokon túl Anglia és Csehország csapatai is tatamira léptek.

A két nap alatt mintegy 400 sportoló mérte össze tudását. A siklósiak közül U11-es korosztályban 5. helyen végzett Vicsik Levente és Bochnicsek Mira, hetedik lett Kalmár Léna, az U13-as korosztályból Kalmár Etele ötödik legjobbként teljesített.

Serdülő korosztályban szintén ötödik helyezést ért el Mikola Zétény. Serdülő és ifjúsági korosztályban egyaránt a dobogó harmadik fokára állhatott fel Molnár Ajsa, míg Szász Hanna ugyanígy két ezüstéremmel a nyakában végzett, kiegészítve a felnőttek között szerzett ezüsttel.