Siklósi vereséggel zárult az első forduló

Régió - 2019. január 20.
szerző: SH

focilabda

Vereséget szenvedett első mérkőzése alakalmával Siklós a téli nagypályás műfüves bajnokságon. A kozármislenyi C-csoport mérkőzésén Kozármisleny U19 csapata ellen lépett pályára, aki 2:3 arányban bizonyult jobbnak.

A siklósi Sztojka Alex (12′) góljára az ellenfél a 15. és 65. percben felelt egy-egy találattal, majd Schmidt Gergely (67′) gólja után még a 72. percben is bevitt egyet Tasselmájer Adrián hálójába. A kozármislenyi fiatalok mindhárom gólját Kovács Kristóf szerezte.

A Thermal Spa Siklós FC legközelebb Bóly ellenfeleként lép a stadion gyepére január 27-én vasárnap 12:50-től, majd a csoportban még egy fordulót játszik február 3-án Bogád ellen.

A téli bajnokság egy felkészülési sorozat, melyben február második felétől már csak a megye legjobbjai maradnak játékban, hogy a tucatnál is több csoportból kikerülve felállítsák a maguk rangsorát.