Tíz perc alatt világossá vált a siklósi győzelem

Régió - 2017. szeptember 24.
szerző: SH

sikmeccs0924

Az első félidőben szerzett két gól után 5:0 eredménynél fújták le a vasárnap délutáni Siklós-Boda labdarúgó-mérkőzést.

Szívós Alexander nyolcadik és Pásztor Donát tizedik percben lőtt gólja lenyugtatta a siklósi kedélyeket, majd rövidebb pihenő után a második félidőben Bozó Balázs találata és Sztojka Alex két gólja tette még szebbé a győzelmet.

Legközelebb Mohácsra látogatnak a Thermal Spa Siklós FC sportolói, ahol 15:30-tól mérik össze tudásukat a folyópartiak együttesével.

A Megye I. tabellája a hatodik forduló után biztatóan alakul az 5 mérkőzést játszott Siklós számára, akit az összesítés szerint csak a szintén 5 meccset maga mögött tudó Pécsvárad előz meg. A szintén erős és sorban következő Komló, PVSK és Sellye már 6-6 mérkőzést játszottak az őszi bajnokságban.