A hazai győzelem után nagy hangsúly lesz a Harkány elleni mérkőzésen

Gyorshír - 2021. február 22.
szerző: SH

elrugas-foci

Győzelemre vitték a siklósi focisták a vasárnap délután tartott Bóly elleni találkozót. A középmezőnyben szereplő ellenféllel szemben aratott 2:0 arányú győzelem a tabellán való előrelépéshez még kevés, arra legközelebb vasárnap, Harkány otthonában lesz lehetőség.

A megyei első osztály bajnokságának 14. fordulójában Czibere Patrik a 41. és 49. percben érvényesítette a hazai pálya előnyeit, míg az ellenfél a hosszabbításban sem tudott gólt szerezni.

Siklós csapata továbbra is a megyei tabella 12. helyén áll 16 ponttal, melyről már egy döntetlen is előremozdítja, a mezőny legsikertelenebb csapata elleni győzelem pedig jó eséllyel a 7. helyig is repítheti – tekintettel a heti fordulók esélyeire és pihenőseire.