Halálos tömegszerencsétlenség , buszbaleset, elgázolt gyalogosok – egyre több a tragédia az utakon


Itthon - 2023. március 13.
szerző: SH

Halálos baleset roncsai Monoron
Halálos baleset roncsai Monoron

Hétvégén sem múlt el egyetlen nap halálos baleset nélkül. Péntektől szombatig az eddigieknél is több, nyolc éltet követeltek az utak.

Egy motoros és egy autós ütközött össze péntek délelőtt Szekszárdon, a kétkerekű dusnoki vezetője a helyszínen meghalt.

Busz és személyautó karambolozott a baranyai Romonya közelében, az utóbbi sofőrje, egy 47 éves pécsi férfi a helyszínen meghalt.

Péntek este 18 óra után egy személygépkocsi és egy teherautó ütközött Körmend közelében. Az autó sofőrje a helyszínen életét vesztette.

Garadnán egy 33 éves helyi férfi az úttesten gyalogolt, amikor egy arra közlekedő személyautó halálra gázolta, majd amikor látta, hogy áldozata meghalt, továbbhajtott, csak órák múlva találták meg a rendőrök.

Szombat délután az M1-esen halálos tömegbaleset történt. 5 kamion, 37 autó ütközött, több tucatnyian megsérültek, a roncsok eltakarításakor egy 44 éves férfi holttestére találtak.

Szombat este Hejőpapi közelében halálra gázoltak egy férfit.

Egy ember meghalt, többen megsérültek vasárnap este a 4-es főúton, Monornál, ahol három személyautó karambolozott.